PODKARPACKIE.COM PODKARPACKI SERWIS GOSPODARCZY
O KONKURSIE
AKTUALNOŚCI
KAPITUŁA
REKOMENDACJE
ORGANIZATORZY
PARTNERZY
EDYCJA 2016 ▼
EDYCJA 2015 ▼
EDYCJA 2014 ▼
EDYCJA 2013 ▼
EDYCJA 2012 ▼
EDYCJA 2011 ▼
EDYCJA 2010 ▼
EDYCJA 2009 ▼
EDYCJA 2008 ▼
EDYCJA 2007 ▼
EDYCJA 2006 ▼
EDYCJA 2005 ▼
EDYCJA 2004 ▼
EDYCJA 2003 ▼
EDYCJA 2002 ▼

LAUREACI 2005



Konkurs rozstrzygany jest w sześciu kategoriach firm:

1. Polskie przedsiębiorstwo - udział kapitału polskiego stanowi min. 51%:

Kategoria - firmy mikro - 26 firm zgłoszonych do konkursu (1-10 osób):

Statuetka:
  • „BBT” Sp. z o.o. z Rzeszowa
Wyróżnienia:
  • „BOSZ” Szymanik i wspólnicy Sp. J z Olszanicy
  • P.P.H. „ALKOR” Sp.J z Przemyśla, GEOTECH Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria - firmy małe - 27 firm zgłoszonych do konkursu (11-25 osób):

Statuetki nie przyznano

Wyróżnienia:
  • DANREX SERVICE S.C. z Jarosławia
  • Bimex-BÖLLHOFF Sp. z o.o.z Krzemienicy
  • PPHU „AGMAR” z Chwałowic
  • MEGAROLEX Spółka z o.o. z Jasionki

Kategoria - firmy małe II - 23 firmy zgłoszonych do konkursu (26-50 osób):

Statuetka:
  • STELMET Sp. z o.o. z Pstrągowej
  • „HYBRES” Sp. z o.o. z Rzeszowa
Wyróżnienia:
  • GREINPLAST Podkarpacie Sp. z o.o. z Krosna
  • „EURO-EKO” Sp. z o.o. z Mielca
  • TRANS-POŁUDNIE Sp. z o.o. z Dębicy

Kategoria - firmy średnie - 32 firm zgłoszonych do konkursu (51-250 osób):

Statuetka:
  • „KWARCSYSTEM” Sp. z o.o. z Rudnej Małej
Wyróżnienia:
  • FTH „ANKOL” z Chorzelowa
  • „TASTA Armatura” Spółka z o.o. ze Stalowej Woli
  • EADS PZL „WARSZAWA –OKĘCIE” SA Zakład Usług Agrolotniczych z/s w Mielcu,
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Kategoria - firmy duże - 17 firm zgłoszonych do konkursu (powyżej 250 osób):

Statuetka:
  • HENRYK BURY – MIELEC Sp. z o.o.
Wyróżnienia:
  • ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG sp. z o.o.
  • SURET Sp. z o.o. z Dębicy
  • Zakłady Chemiczne „ORGANIKA SARZYNA” S.A.

2. Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce - 8 firm zgłoszonych do konkursu (udział kapitału zagranicznego stanowi min. 51%.):

Statuetka:
  • GPR GUMA I PLASTIK RECYCLING Sp. z o.o. z Zarzecza
Wyróżnienia:
  • „LINGLIN POLAND” Sp. z o.o. z Białej
  • Carbon Black Polska Sp. z o.o. z Jasła
  • Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o.
  • REWA Sp. z o.o. z Woli Rafałowskiej

3. Gospodarstwo rolne (11 zgłoszeń):

Statuetka:
  • Zakład Doświadczalny Instytut Zootechniki Odrzechowa k/Rymanowa
Wyróżnienia:
  • Gospodarstwo Rolne w Górze Ropczyckiej
  • Specjalistyczne Gospodarstwo Sadownicze Szeliga Marian – Żurawica

4. Eksporter (12 firm spośród uczestników ubiegało się o tytuł):

Statuetka:
  • EADS PZL „WARSZAWA –OKĘCIE” S.A. Zakład Usług Agrolotniczych z/s w Mielcu
Wyróżnienie:
  • Zakłady Chemiczne „ORGANIKA SARZYNA” S.A.

5. Nagroda Specjalna – Firma Pięciolecia (13 firm spośród uczestników ubiegało się o tytuł):

Statuetki:
  • SURET Sp. z o.o. z Dębicy
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

6. Nagroda Specjalna Kapituły

za obronę samodzielności energetyki podkarpackiej jako budujący przykład ochrony interesów wojewodztwa podkarpackiego:
  • Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. z Rzeszowa
  • Elektrownia "Stalowa Wola" S.A. ze Stalowej Woli
  • ENESTA Sp. z o.o. ze Stalowej Woli
w uznaniu za 30 letni wkład w rozwój gospodarczy województwa podkarpackiego, wiarygodność, profesjonalizm oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej:
  • Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. z Ropczyc
za wytrwałość w dążeniach do ochrony interesów firmy, pracowników i plantatorów z województwa podkarpackiego:
  • HORTINO Zakład Przetwórstwa Owocowo-warzywnego Leżajsk Sp. z o.o.

COPYRIGHTS • Centrum Promocji Biznesu •