PODKARPACKIE.COM PODKARPACKI SERWIS GOSPODARCZY
O KONKURSIE
AKTUALNOŚCI
KAPITUŁA
REKOMENDACJE
ORGANIZATORZY
PARTNERZY
EDYCJA 2016 ▼
EDYCJA 2015 ▼
EDYCJA 2014 ▼
EDYCJA 2013 ▼
EDYCJA 2012 ▼
EDYCJA 2011 ▼
EDYCJA 2010 ▼
EDYCJA 2009 ▼
EDYCJA 2008 ▼
EDYCJA 2007 ▼
EDYCJA 2006 ▼
EDYCJA 2005 ▼
EDYCJA 2004 ▼
EDYCJA 2003 ▼
EDYCJA 2002 ▼

LAUREACI 2007



Kategoria: firmy mikro - do 10 osób zatrudnionych

Laureat:
  • INTERQ Usługi Internetowe S.C.
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło
  • PW DREWNO-HURT Ryszard Roczniak
  • WMW MOTOR-CENTER Salon i Serwis Motocykli Witold Więcek
  • P.P.U.H. "FOL-MARGO"
Nominacja do wyróżnienia:
  • Zakład Produkcyjno-Usługowy "ALIMA"
  • SL Spółka z o.o.
  • Drukarnia "RESPRINT" Antoni Szetela

Kategoria: firmy małe I - od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:
  • CJ BLOK Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych
Wyróżnienie:
  • "GEO-EKO" Wentylacja, Klimatyzacja, Oczyszczanie powietrza
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FUDALI
  • Zakład Obróbki i Handlu Drewnem Gabriel Jamróz
  • CZARNIK Sp. z o.o.
  • Leopard Automobile - Mielec Sp. z  o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • PROFIL-BUD Tomasz Pietraszek
  • FALLKLANDY Stanisław i Edward Fal Sp.j.
  • "MIMAR" Spółka Jawna Marek Micał, Stanisław Sarna
  • FPH ŚRUBRES R.Krauz, T.Rzeźnik, Sp.j.

Kategoria: firmy małe II - od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:
  • APKON Sp. z o.o.
  • "PELMET" s.j. Kazimierz Pelczar, Eugeniusz Pelczar
Wyróżnienie:
  • PPHU TEK-KART Jan Twaróg
  • P.P.U.H. "ELEGANCJA" M.Bogdan, A.Początko Sp.j.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Firma Budowlana "DROGOWIEC" Józef Paszko
  • Metalzbyt Polska Sp. z o.o.
  • P.U.H.P. KADENT SYSTEM Krzysztof Kruszyński

Kategoria: firmy średnie I - od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Centrum Medyczne PROMEDICA NZOZ
Wyróżnienie:
  • MODEL-MAKING U.A.M. Wasłowicz sp.j.
  • "EURO-EKO" Sp. z o.o.
  • Apollo Sp. z o.o. Sigma Computers
  • "ELEKTROMET" Zakłady Metalowa Spółdzielnia Pracy
Nominacja do wyróżnienia:
  • NTB Sp. z o.o.

Kategoria: firmy średnie II - od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • "KWARCSYSTEM" Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o.
  • "AUTOMET" inż. Józef Leśniak
  • UNISERV Jarosław Sp. z o.o.
  • TEKPUD Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Fabryka Aparatury Elektromechanicznej "FANINA" S.A.

Kategoria: firmy duże - powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna
  • Zakłady Magnezytowe "ROPCZYCE" S.A.
Wyróżnienie:
  • Zakład Urządzeń Naftowych Naftomet Sp. z o.o. w Krośnie
Nominacja do wyróżnienia:
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.
  • Rzeszowski Zakład Energetyczny Spółka Akcyjna
  • Zakład Robót Górniczych Krosno Sp. z  o.o.
  • KROSGLASS S.A.

Kategoria: Exporter

Laureat:
  • "AUTOMET" inż. Józef Leśniak
Wyróżnienie:
  • Zakład Urządzeń Naftowych Naftomet Sp. z o.o. w Krośnie
  • APKON Sp. z o.o.
  • PATKAR

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:
  • "KWARCSYSTEM" Sp. z o.o.
  • STELMET Spółka jawna Stec i Gątarski
Wyróżnienie:
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.
  • "EURO-EKO" Sp. z o.o.

Kategoria: Przedsiębiorstwo Zagraniczne w Polsce

Laureat:
  • Masonite PL Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • RES-BET Spółka z o.o.
  • SARIA Małopolska Sp. z o.o. w Krakowie Oddział w Przewrotnem

Nagroda specjalna:

Za propagowanie polskiej myśli technicznej w świecie
  • Leopard Automobile - Mielec Sp. z  o.o.

Nagroda specjalna:

W uznaniu za 80 lat rozwoju firmy, wiarygodność, solidność, jakość oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna

COPYRIGHTS • Centrum Promocji Biznesu •