PODKARPACKIE.COM PODKARPACKI SERWIS GOSPODARCZY
O KONKURSIE
AKTUALNOŚCI
KAPITUŁA
REKOMENDACJE
ORGANIZATORZY
PARTNERZY
EDYCJA 2016 ▼
EDYCJA 2015 ▼
EDYCJA 2014 ▼
EDYCJA 2013 ▼
EDYCJA 2012 ▼
EDYCJA 2011 ▼
EDYCJA 2010 ▼
EDYCJA 2009 ▼
EDYCJA 2008 ▼
EDYCJA 2007 ▼
EDYCJA 2006 ▼
EDYCJA 2005 ▼
EDYCJA 2004 ▼
EDYCJA 2003 ▼
EDYCJA 2002 ▼

LAUREACI 2008



Kategoria: firmy mikro - do 10 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "AUTO-GAZ-BUT" Czesław Słowik
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "STOMIL-EAST" Spółka z o.o.
  • AT-BI Jacek Bijak Łukasz Hakalla
  • SL sp. z o.o.
  • INTERQ Usługi Internetowe S.C. J. Ziembicka, R. Ziembicki
Nominacja do wyróżnienia:
  • MULTIMA

Kategoria: firmy małe I - od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:
  • P.P.U.H. BRYK Witold Bryk
Wyróżnienie:
  • ELBO Józef Olejko i wspólnicy spółka jawna
  • LICO MIX SP. Z O.O.
  • Leopard Automobile Mielec sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TOSAND II S.C. Zuzanna i Andrzej Siemiączko
  • AL-STAL Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EUREKA" Janusz Gładysz

Kategoria: firmy małe II - od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Firma Jubilerska Górecki Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • Hotel i Restauracja BONA
  • "PELMET" S.J. Kazimierz Pelczar, Eugeniusz Pelczar
  • METALZBYT POLSKA Sp. z o.o.
  • CZARNIK Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ZRYW" Sp. z o.o. w Jarosławiu
  • Zakład Usług Budowlano-Montażowych "WODMEL" R. Śniegowski, E. Pociask SPÓŁKA JAWNA
  • UNIDEX J. Kania, J. Kapała, J. Wiktor Sp.J.
  • PLANET GRAF S.C. Rafał Rączka
  • Firma Handlowo-Usługowa "GEO-EKO"

Kategoria: firmy średnie I - od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:
  • NTB sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • "EURO-EKO" Sp. z o.o.
  • Firma Usługowo-Handlowa "EKO-TOP" Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • MONT-INOX Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa "PRIMBUD" Sp. z o.o.
  • "NS Automatyka" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sp. z o.o.

Kategoria: firmy średnie II - od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Zakład Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. w Hadykówce
  • ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo Budowlane RESBEX Sp. z o.o.
  • TEKPUD Sp. z o.o.
  • SANFARM Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Fabryka Aparatury Elektromechanicznej "FANINA" S.A.
  • P.P.H. "INTEGRAL" Sp. z o.o.

Kategoria: firmy duże - powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.
  • TRANS POŁUDNIE S.A.
Wyróżnienie:
  • R&G PLUS Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna
  • Elektrownia "STALOWA WOLA" Spółka Akcyjna
  • ZAKŁADY CHEMICZNE "Siarkopol" Sp. z o.o.

Kategoria: Exporter

Laureat:
  • HUTA STALOWA WOLA S.A.
Wyróżnienie:
  • INTER-STYLE Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Zakład Urządzeń Naftowych NAFTOMET Spółka z o.o. w Krośnie

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:
  • ZM Invest S.A.
Wyróżnienie:
  • Zakład Mechaniczno Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o.o.

Kategoria: Manager Roku

Laureat:
  • Marek Darecki

Kategoria: Wydarzenie Roku

Laureat:
  • Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny

Nagroda specjalna:

  • MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY Spółka z o.o. w Stalowej Woli

COPYRIGHTS • Centrum Promocji Biznesu •