PODKARPACKIE.COM PODKARPACKI SERWIS GOSPODARCZY
O KONKURSIE
AKTUALNOŚCI
KAPITUŁA
REKOMENDACJE
ORGANIZATORZY
PARTNERZY
EDYCJA 2016 ▼
EDYCJA 2015 ▼
EDYCJA 2014 ▼
EDYCJA 2013 ▼
EDYCJA 2012 ▼
EDYCJA 2011 ▼
EDYCJA 2010 ▼
EDYCJA 2009 ▼
EDYCJA 2008 ▼
EDYCJA 2007 ▼
EDYCJA 2006 ▼
EDYCJA 2005 ▼
EDYCJA 2004 ▼
EDYCJA 2003 ▼
EDYCJA 2002 ▼

LAUREACI 2010



Kategoria: firmy mikro - do 10 osób zatrudnionych

Laureat:
  • SAN-TECH Sp. jawna K. Długosz, L. Furmanik, S. Gładysz - Dealer Husqvarna Zagórz
Wyróżnienie:
  • ORTOREHA Zakład Sprzętu Ortopedycznego Wiesław Chorzępa z Rzeszowa
  • Centrum Handlowe RYŚ Sp. z o.o. z Sanoka
Nominacja do wyróżnienia:
  • INSTALATORSTWO SANITARNE Stanisław Rachwał z Krosna
  • "SANITEX II" Elżbieta Wojtas z Gniewczyny Łańcuckiej
  • P.P.H.U. "DUET" Robert Bęben z Iwonicza Zdroju

Kategoria: firmy małe I - od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Drukarnia COM-DRUK Robert Lula z Miejsca Piastowego
Wyróżnienie:
  • Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o. z Tarnobrzega
  • TELTAR s.c. Leszek Kobielski i Marcin Sech z Tarnobrzega
  • Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy NZOZ "NAFTA-MED." Sp. z o.o. z Sanoka
  • ENERGOTEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Krosna

Kategoria: firmy małe II - od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:
  • RYMATEX Sp. z o.o. z Rymanowa
Wyróżnienie:
  • Samodzielny Publiczny Gminny ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ w Miejscu Piastowym
  • GREINPLAST PODKARPACIE Sp. z o.o. z Krosna
  • Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Projektowych "GEOMIAR" Sp. z o.o. z Jarosławia
  • PW DREWNO-HURT Ryszard Roczniak z Zarzecza
  • "KAR-POL" Sp. z o.o. z Sanoka
Nominacja do wyróżnienia:
  • ECORES Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "WITMAR" s.c. z Wiśniowej

Kategoria: firmy średnie I - od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:
  • AUTORUD Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Spółka Jawna ze Stalowej Woli
Wyróżnienie:
  • CJ BLOK Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych z Rudnej Małej
  • "SIEROSŁAWSCY" Jan Sierosławski,Yeni Armendariz de S. Sp. j. z Przecławia
Nominacja do wyróżnienia:
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RUDEK" z Rzeszowa

Kategoria: firmy średnie II - od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. z Nagawczyny
Wyróżnienie:
  • ZETO RZESZÓW Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • Zakład Mięsny SMAK-GÓRNO Sp. z o.o. z Górna
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna z Jasienicy Rosielnej
  • "BUDO-TRANS" Spółka z o.o. ze Stalowej Woli

Kategoria: firmy duże - powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • HANDLOPEX S.A. z Rzeszowa
Wyróżnienie:
  • SKAREM Sp. z o.o. ze Stalowej Woli

Kategoria: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych

Laureat:
  • Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Stalowa Wola
Wyróżnienie:
  • Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKO-STRUG" Sp. z o.o. z Tyczyna

Kategoria: Przedsiębiorstwo Budowlane

Laureat:
  • CREO sp. z o.o. z Rzeszowa
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo Budowlane RESBEX Sp. z o.o. z Przeworska
Nominacja do wyróżnienia:
  • Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie Spółka Akcyjna

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:
  • CJ BLOK Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych z Rudnej Małej
  • PW DREWNO-HURT Ryszard Roczniak z Zarzecza
Nominacja do wyróżnienia:
  • Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria: Eksporter

Laureat:
  • Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe BASMAC Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria: Firma zagraniczna w Polsce

Laureat:
  • REWA Spółka z o.o. z Woli Rafałowskiej
Wyróżnienie:
  • SARIA Małopolska Sp. z o.o. w Warszawie Oddział w Przewrotnem

Nagroda specjalna:

  • "BAĆ-POL S.A." z Rzeszowa

Kategoria: MANAGER ROKU

  • Józef Folcik

COPYRIGHTS • Centrum Promocji Biznesu •