PODKARPACKIE.COM PODKARPACKI SERWIS GOSPODARCZY
O KONKURSIE
AKTUALNOŚCI
KAPITUŁA
REKOMENDACJE
ORGANIZATORZY
PARTNERZY
EDYCJA 2016 ▼
EDYCJA 2015 ▼
EDYCJA 2014 ▼
EDYCJA 2013 ▼
EDYCJA 2012 ▼
EDYCJA 2011 ▼
EDYCJA 2010 ▼
EDYCJA 2009 ▼
EDYCJA 2008 ▼
EDYCJA 2007 ▼
EDYCJA 2006 ▼
EDYCJA 2005 ▼
EDYCJA 2004 ▼
EDYCJA 2003 ▼
EDYCJA 2002 ▼

LAUREACI 2011



Kategoria: firmy mikro - do 10 osób zatrudnionych

Laureat:
  • SYLVECO Piela Radosław ze Stobiernej
Wyróżnienie:
  • JEDNOSTKA RATOWNICTWA GÓRNICZEGO Sp. z o.o. z Tarnobrzega
  • INTERQ s.c. Usługi internetowe R. Ziembicki, J. Ziembicka z Sanoka
  • Produkcja Konsultacje Wdrożenia IMPULS z Umieszcza
Nominacja do wyróżnienia:
  • DIAM-POL Tomasz Paśkiewicz Sp.j. z Rzeszowa

Kategoria: firmy małe I - od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:
  • BOSZ Szymanik i wspólnicy Spółka Jawna z Olszanicy
  • PRODENTAL Centrum Zaopatrzenia Stomatologii i Medycyny z Rzeszowa
Wyróżnienie:
  • TELTAR Kobielski i Sech Sp. J. z Tarnobrzega
  • RESTAL Plus Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • SEGER Ozga Mikuszewski Spółka Jawna z Dębicy
Nominacja do wyróżnienia:
  • Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Miejscu Piastowym

Kategoria: firmy małe II - od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:
  • PPUH BORIMEX Zygmunt Krupa z Borowej
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMADENT" S.C. z Rzeszowa
Wyróżnienie:
  • RYMATEX Sp. z o.o. z Rymanowa
  • Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska GEOTECH Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • MEBLE.PL Sp. z o.o. z Głogowa Małopolskiego
Nominacja do wyróżnienia:
  • PETROSOFT.PL Technologie Informatyczne Sp. z o.o. z Jasła

Kategoria: firmy średnie I - od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:
  • PARTNERS IN PROGRESS Sp. z o.o. z Rzeszowa
Wyróżnienie:
  • SANITEX Sp. z o.o. z Gniewczyny Łańcuckiej
  • PROGRAFIX Sp. z o.o. z Dębicy
  • P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak z Niska

Kategoria: firmy średnie II - od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. z Nagawczyny
  • ZMM MAXPOL Zakład Pracy Chronionej Andrzej Polak z Rzeszowa
  • OPTeam S.A. z Tajęciny
Wyróżnienie:
  • ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Kozłowski z Chwałowic

Kategoria: firmy duże - powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • ICN Polfa Rzeszów S.A. z Rzeszowa

Kategoria: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych

Laureat:
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wyróżnienie:
  • NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. z Brzozowa
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Rzeszów Sp. z o.o.
  • Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Stalowa Wola

Kategoria: Przedsiębiorstwo Budowlane

Laureat:
  • BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp.K. z Rudnej Małej

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:
  • Auto Centrum Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria: Firma Dziesięciolecia

Laureat:
  • Zakład Mięsny SMAK-GÓRNO Sp. z o.o. z Górna
  • Piekarnia-Cukiernia SZELCÓW Lesko Spółka Jawna Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc
  • ZMM MAXPOL Zakład Pracy Chronionej Andrzej Polak z Rzeszowa
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WENTA Sp. z o.o. z Frysztaka
  • AUTORUD Stanisław Górski, Stanisław Sobiło, Spółka Jawna ze Stalowej Woli

Kategoria: Przedsiębiorstwo handlowe

Laureat:
  • HANDLOPEX S.A. z Rzeszowa
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SPECJAŁ Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria: Eksporter

Laureat:
  • Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A.
Wyróżnienie:
  • FIBRAX Sanok Sp. z o.o.

Kategoria: Firma zagraniczna w Polsce

Laureat:
  • SANOFI-AVENTIS Sp. z o.o. Zakład Produkcji i Dystrybucji Leków w Rzeszowie

Nagroda specjalna:

  • NAGRODA SPECJALNA - w uznaniu za 60 lat rozwoju firmy, wiarygodność, solidność, jakość oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej - ICN Polfa Rzeszów S.A.
  • NAGRODA SPECJALNA w uznaniu za działalność na rzecz społeczności lokalnej - Greinplast Sp.z o.o. z Krasnego
  • NAGRODA SPECJALNA za Innowacje - Podkarpackie Centrum Produkcyjno-Wdrożeniowe EKO-KARPATY dr inż. Jan Pąprowicz z Tarnowca
  • W kategorii Gospodarstwo rolne - Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Odrzechowa Sp. z o.o.

COPYRIGHTS • Centrum Promocji Biznesu •