PODKARPACKIE.COM PODKARPACKI SERWIS GOSPODARCZY
O KONKURSIE
AKTUALNOŚCI
KAPITUŁA
REKOMENDACJE
ORGANIZATORZY
PARTNERZY
EDYCJA 2016 ▼
EDYCJA 2015 ▼
EDYCJA 2014 ▼
EDYCJA 2013 ▼
EDYCJA 2012 ▼
EDYCJA 2011 ▼
EDYCJA 2010 ▼
EDYCJA 2009 ▼
EDYCJA 2008 ▼
EDYCJA 2007 ▼
EDYCJA 2006 ▼
EDYCJA 2005 ▼
EDYCJA 2004 ▼
EDYCJA 2003 ▼
EDYCJA 2002 ▼

Lista uczestników XV edycji konkursu
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

Lp. Nazwa firmy Miejscowość WWW
1. 600Y Sp. z o.o. Rzeszówwww
2. AJ PROFIBUD Sp. z o.o. Sp. k. Chmielnikwww
3. AKADEMIA POLSKA Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Rzeszówwww
4. ASSISTANCE ELECTRIQ A.Krupczak, K.Kamiński Przemyślwww
5. ASYSTEL Sp. z o. o. Rzeszówwww
6. BAMA LOGISTICS Sp. z o. o. Dębicawww
7. Bester Sklejki Sp. J. Łańcutwww
8. BESTMILK Sp. z o. o. Kraśnikwww
9. Biuro Patentowe "INICJATOR" Sp. z o.o. Rzeszówwww
10. Biuro Podatkowe "LAMBDA" Jasłowww
11. BorgWarner Poland Sp. z o. o. Jasionkawww
12. BRAP Halina Byczek Tarnobrzegwww
13. Cegielnia "PRZECŁAW" Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy mgr Beata Wójcik Tuszymawww
14. CENTRUM KOSMETYCZNE ELSA Elżbieta Sadlik Rzeszówwww
15. DAMONT s.c. Daniel Olech, Damian Kamiński Radomyśl nad Sanemwww
16. DIOXID Sp. z o.o. Krosnowww
17. Dobrowolscy Sp. z o.o. Wadowice Górnewww
18. Dom Mody FRANCOISE Franciszka Znamirowska Rzeszów--
19. DREW-HAT Domy Drewniane Bogdan Pleśniar Domaradzwww
20. DREWNIANE ZIELONE DOMY A. Pawlik, G. Holte s.c. Stary Dzikówwww
21. DRYMAR Jan Dryniak Przeworskwww
22. EAE Elektronik Spółka z o.o. Sanokwww
23. ECO Tarnobrzeg Spółka z o.o. Tarnobrzegwww
24. ECO-LINE PIOTR POTOCKI Krosnowww
25. Edukacja Muzyczna YAMAHA Rzeszówwww
26. EkoGłog Sp. z o.o. Głogów Małopolskiwww
27. ELDAN Sp. z o. o. Sp. K. Mielecwww
28. ELDRUT s.c. Halina Pietras, Marek Pietras, Bartosz Pietras, Ignacy Pietras Wadowice Górnewww
29. ELIJOT Sp. z o. o. Krosnowww
30. Energosieci Podkarpacie Sp. z o. o. Głogów Małopolskiwww
31. EnMS POLSKA Sp. z o.o. Mielecwww
32. ERKADO Zbigniew Kozłowski Radomyśl nad Sanemwww
33. EXCEL Firma Usługowo-Budowlano-Handlowa Ryszard Ostrowski Łańcutwww
34. F.H. MIRPOL Emil Dudzik Rzeszówwww
35. Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A. Lubzinawww
36. FIBRAIN Sp. z o.o. Rzeszówwww
37. Firma "ELINSBUD" Wiesław Bagniak Brzyska Wolawww
38. Firma Budowlana Arkada Mielec Sp. z o. o. Mielecwww
39. Firma Budowlana ŁYKObud Józef Łyko Łętownia--
40. Firma Exportowo-Importowa "SERWIS-KOP" Wacław Rędziniak Sp. J. Rzeszówwww
41. Firma Handlowo-Usługowa "TRANSKOP" Spółka cywilna M.M.Smoła Pilznowww
42. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Mirosław Czapka Rzeszówwww
43. Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa KOBEX Stanisław Rembisz Kamieńwww
44. FIRMA TARAPATA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Mielecwww
45. Firma Usługowo-Handlowa JB.BAU Janusz Biesiadecki Kolbuszowa--
46. Firma WID Szymańska Dorota Rzeszówwww
47. Flora in vitro Kazimierz Dąbrowski Dębowiecwww
48. FOLRES Sp. z o.o. Rzeszówwww
49. GEORES Sp. z o.o. Rzeszówwww
50. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ropczycach Ropczycewww
51. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Sędziszowie Młp. Sędziszów Młp.www
52. GRAN PolyChem Sp. z o.o. Pilznowww
53. GROZ Handel Usługi Grzegorz Kijowski Rzeszówwww
54. HIPAR Sp. z o. o. Błędowa Tyczyńskawww
55. HSW-Fabryka Elementów Złącznych FASTEC Sp. z o.o. Zaklikówwww
56. Instytut Kosmetologii ANNESTETIC Rzeszówwww
57. KANGUR Sp. z o. o. Dębicawww
58. KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o. Mielecwww
59. KLIMRES Myjnie Podkarpackie Sp. z o. o. Jasionkawww
60. KPB-HANDEL Sp. z o.o. Krosnowww
61. KRUSZ-MAT Sp. z o.o. Gniewczyna Łańcuckawww
62. Laboratorium i sklepy FOTO LAB Stanisław Bryg Mielecwww
63. LIDER Natalia Matuła Ośrodek Szkolenia Kierowców Rzeszówwww
64. LIFT RZESZÓW Windy i schody ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy Sp. J. Rzeszówwww
65. LIPOSTAL Lipa Jarosław Mielecwww
66. MAKARONY Polskie S.A. Rzeszówwww
67. MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krasnewww
68. MEBLE.PL S.A. Rzeszówwww
69. MELEX Sp. z o.o. Mielecwww
70. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o. Krosnowww
71. Mielec-Diesel GAZ Spółka z o.o. Mielecwww
72. MPEC-Rzeszów Sp. z o. o. Rzeszówwww
73. NOWE TECHNIKI MEDYCZNE Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o. Głogów Małopolskiwww
74. NUTRIFARM Sp. z o.o. Dębicawww
75. NZOZ ORTODENT Ayham Mohsin ,A & T Dental Solutions Ayham Mohsin, Smile&More Rzeszówwww
76. Okna DEBOW Rafał Prucnal Przeworskwww
77. Okręgowa Spóldzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna Jasienica Rosielnawww
78. OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Dębicawww
79. OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o. Pilznowww
80. OPTIMUM BIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA Zielonkiwww
81. P.H.P.U. "BESTER" Lesław Bester Wiązownicawww
82. Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. Jasłowww
83. PKS w Rzeszowie S.A. Rzeszówwww
84. Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. s.k. Dębicawww
85. POLWAX S.A. Jasłowww
86. PPHU "GOLBALUX" Sp. z o.o. Wiązownicawww
87. PPUH STALBUD Żołyniawww
88. PRACOWNIA LUDWISARSKA JANA FELCZYŃSKIEGO Piotr Olszewski Przemyślwww
89. Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska Rzeszówwww
90. PREIS PAWEŁ PREISNER www
91. PROFERIS Sp. z o. o. Rzeszówwww
92. Prografix Sp.zo.o. Dębicawww
93. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MATEO" Stanisław Cabaj Dębicawww
94. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe-Usługowe EXPORT-IMPORT "ERGPET" Sp. z o.o. Pustkówwww
95. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "EKIW" Sp. z o.o. Brzostekwww
96. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MAJKA" Jan Maliczewski Przemyślwww
97. Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Rzeszówwww
98. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa "PRIMBUD" Sp. z o. o. Niskowww
99. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe NIWA Jan Niwa Spółka Komandytowa Ropczycewww
100. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSDŹWIG" Leszek Konieczny Tarnobrzegwww
101. PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W JAROSŁAWIU Sp. z o.o. Jarosławwww
102. REG-ARM s.c. Mechanika Maszyn Marian Dziechciarski, Marcin Dziechciarski Zaklikówwww
103. REMOG Polska Sp. z o.o. Mielecwww
104. REPLAS RECYCLING PLASTICS Sp. z o.o. Zarzeczewww
105. ROL-MAX Wryk & Rybiński Spółka Jawna Pysznicawww
106. RYMATEX Sp. z o.o. Rymanówwww
107. SERWIS OPON DĘBICA Spółka z o.o. Dębicawww
108. SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski Mielecwww
109. SIGMA Sp. z o.o. Krosnowww
110. SKAREM Sp. z o.o. Stalowa Wolawww
111. SOLBET KOLBUSZOWA S.A. Kolbuszowawww
112. SPAWSYSTEM GNIEWCZYNA Sp. z o.o. Przeworskwww
113. SPEC Sp. z o. o. Sp. K. Łańcutwww
114. STALINWEST Sp. z o.o. Krosnowww
115. STARE MIASTO-PARK Sp. z o. o. Leżajskwww
116. STAWBUD-EXPORT Sp. z o. o. Rzeszówwww
117. STOLARNIA ADAM Halina Kozłowska Radomyśl nad Sanemwww
118. Stolarstwo Tomasz Wróbel Ulanówwww
119. STUDIO DEKORACJI OKIEN "FINEZJA" Renata Wieczorek Mielecwww
120. TARGUM MIELEC sp. z o.o.sp. k. Mielecwww
121. Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o. o. Tarnobrzegwww
122. TARTACZNICTWO D. HLAWACZ Sp.J. Pysznicawww
123. TECH-PROJECT Jarosławwww
124. TEKPRO Sp. z o. o. Mielecwww
125. TEKPUD Sp. z o. o. Jasłowww
126. TELTAR Kobielski i Sech Sp. j. Chmielówwww
127. TEXPOL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Sp. k. Dębnowww
128. Tomasz Zapłaciński GLOBAL POLSKA Tryńczawww
129. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Przemyślwww
130. Usługi Gastronomiczne PAUL-GASTRO Wioletta Błoniarz Ropczycewww
131. UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. Ropczycewww
132. Van Berde Sp. z o. o. Sp. K. Mielecwww
133. Ventor Energi Sp. z o. o. Dębicawww
134. VISUM CLINIC Sp. z o.o. Rzeszówwww
135. VOSTER Nowa Sp. z o.o. Niskowww
136. WERON Weron Dental Rzeszówwww
137. Winnica Dwie Granice Marek Nowiński Przysiekiwww
138. Wyrób Galanterii Drzewnej BRÓG Pracownia Fajek Mr. Bróg Zbigniew Bednarczyk Przemyślwww
139. Zakład Drzewny I.M.M. MAŚLACH Sp. J. Jarocinwww
140. Zakład Mechaniczno Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o. o. Nowa Sarzynawww
141. Zakład Metalowy ORTYL Spółka z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna Chorzelówwww
142. Zakład Obróbki Kamienia Budowlanego Kazimierz Rogala Przyłękwww
143. ZAKŁAD OPTYCZNY Krystyna Pokorna-Stafin Dębicawww
144. Zakład Produkcji i Handlu "AGROPART" s.c. Kilian Wiesław, Kilian Rafał Radomyśl Wielkiwww
145. Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy JAR s.c. Jan Synoś, Ryszard Rząsa Tyczynwww
146. Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia WM-ka Witold Węgrzyn Kolbuszowawww
147. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Besko Met" Sp. z o. o. Besko--
148. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Marek Leśniak Strzyżówwww
149. Zakład Stolarski Produkcja-Usługi Radosław Waśko Krzywcza--
150. Zakład Ślusarsko-Kotlarski "KAMEN" Janusz Kamenczak Pustkówwww
151. Zakłady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg www
152. Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. Mielecwww
153. ZELGRAF Jacek Lampart Rzeszówwww
154. ZM Invest S.A. Ropczycewww

COPYRIGHTS • Centrum Promocji Biznesu •