PODKARPACKIE.COM PODKARPACKI SERWIS GOSPODARCZY
O KONKURSIE
AKTUALNOŚCI
KAPITUŁA
REKOMENDACJE
ORGANIZATORZY
PARTNERZY
EDYCJA 2018 ▼
EDYCJA 2017 ▼
EDYCJA 2016 ▼
EDYCJA 2015 ▼
EDYCJA 2014 ▼
EDYCJA 2013 ▼
EDYCJA 2012 ▼
EDYCJA 2011 ▼
EDYCJA 2010 ▼
EDYCJA 2009 ▼
EDYCJA 2008 ▼
EDYCJA 2007 ▼
EDYCJA 2006 ▼
EDYCJA 2005 ▼
EDYCJA 2004 ▼
EDYCJA 2003 ▼
EDYCJA 2002 ▼

Lista uczestników XVII edycji konkursu
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

Lp. Nazwa firmy Miejscowość WWW
1.AJ Profibud Sp.z o.o. Sp. K.Chmielnikwww
2.Akademia Fryzjerstwa Marta ŻelazoRzeszówwww
3.BAMA LOGISTICS Sp. z o.o.Dębicawww
4.BARTHOLET KOLEJE LINOWE Sp. z o.o. w Woli DalszejŁańcutwww
5.BASMAC Sp. z o.o.Rzeszówwww
6.Bawoł Grzegorz Laszkiwww
7.BEMA-Res Marek BednarzRzeszówwww
8.BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.Rzeszówwww
9.Bester Sklejki Sp z o.o. Sp.K.Łańcutwww
10.BESTMILK Sp. z o.o.Rzeszówwww
11.Biuro Inżynierskie VIBA Andrzej LeśniakLeżajskwww
12.BorgWarner Poland Sp. z o.o.Jasionkawww
13.Broda e- Shops SystemIwierzycewww
14.BSM Design Sebastian Janduła, Bartosz Mazur s.c.Mielecwww
15.BUD-PIS Sp. z o.o. Sp.KMielecwww
16.BURMAN UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.Rzeszówwww
17.Centrum Usługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. Sp. k Rzeszówwww
18.Cukiernicza Spółdzielnia "ROKSANA" Zakład Pracy ChronionejStrzyżów--
19.DECOLUX s.c. M.Kos, T. BielatowiczDębicawww
20.DEXLON TECHNIK Sp. z o.o.Kańczugawww
21.DMK Kaszyccy Sp. z o.o. Sp. k.Baligródwww
22.Drew-Hat Domy Drewniane Bogdan PleśniarDomaradzwww
23.EKOGŁOG Sp. z o.o.Głogów Małopolskiwww
24.ENERGIA EURO PARK Spółka z o.o.Mielecwww
25.ENESTA Sp. z o.o.Stalowa Wolawww
26.ERBUD RZESZÓW Sp. z o.o.Jasionkawww
27.EXCEL sp. z o.o. sp.k.Łańcutwww
28.Expert-Trans Łukasz SkowrońskiTuszymawww
29.FABRYKA REKLAMY Krzysztof ZiębaDębicawww
30.FIBRAIN Sp. z o.o.Rzeszówwww
31.FIRMA BUDOWLANA ARKADA MIELEC Sp. z o.o.Mielecwww
32.Firma Budowlana ŁYKOBUD Józef ŁykoŁętowniawww
33.Firma Exportowo-Importowa SERWIS KOP Wacław Rędziniak Sp.j.Rzeszówwww
34.Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "DREWMIR" s.c. Cyran Ryszard, Cyran MichałSarnówwww
35.Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowo MARPIS Sp. z o.o.Jasionkawww
36.FOLRES Sp. z o.o.Rzeszówwww
37.FOTAFORM Jolanta PrzybyłowiczRzeszówwww
38.GABI Agnieszka ŁyszczarzHusówwww
39.HEBEN Polska Sp. z o.o.Tarnobrzegwww
40.JanSen Jerzy WolakRzemień--
41.KNAPOL Spółka z o.o.Pruchnikwww
42.LIFT RZESZÓW Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy Sp.JRzeszówwww
43.MEBLE.PL S.A.Rzeszówwww
44.MEESE POLSKA SP. Z O.O.Brzozówwww
45.Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.Rzeszówwww
46.Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszówwww
47.Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.Krosnowww
48.Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.Mielecwww
49.NOWE TECHNIKI MEDYCZNE Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o.Głogów Małopolskiwww
50.Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielnawww
51.OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.Dębicawww
52.OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.Pilznowww
53.Onduline Polska Sp. z o.o.Mielecwww
54.ORGANIC Sp. z o.o.Sieniawawww
55.OWBET Wojciech PyzińskiPadew Narodowawww
56.Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. s.k.Dębicawww
57.POLWAX S.A.Jasłowww
58.PPHU "GOLBALUX" Sp. z o.o.Wiązownicawww
59.PPHU KOMA Mariusz KotŻołynia www
60.PPUH ANMACH Andrzej PileckiPołomiawww
61.PPUH STALBUDŻołyniawww
62.Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna MiszewskaRzeszówwww
63.PROFERIS Sp. z o.o.Rzeszówwww
64.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MATEO" Stanisław CabajDębicawww
65.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ZGODA N&C" Sp. z o.o.Sokołów Małopolskiwww
66.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EXPORT-IMPORT "ERGPET" Sp. z o.o.Pustków 3www
67.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "CIMESMAK" Artur LegutkoBrzeźnicawww
68.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "REMIX OIL"Przecławwww
69.Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa "PRIMBUD" Sp. z o.o.Niskowww
70.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSDŹWIG" Sp. z o.oTarnobrzegwww
71.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSDŹWIG" Zofia KoniecznaChmielówwww
72.Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.Przemyślwww
73.Radio LELIWA sp. z o.o.Tarnobrzegwww
74.Rega YACHT Babicz &Królikowski Sp. j.Ropczycewww
75.REMET CNC TECHNOLOGY Sp. z o.o.Kamieńwww
76.REMOG Polska Sp. z o.o.Mielecwww
77.RESAN sp. z o.o. sp. k.Rzeszówwww
78.ResData Karol FranusRzeszówwww
79.RESFINANSE Marzena Czepiel-ChrobakRzeszówwww
80.REXI Piotr ChmuraMielecwww
81.RYMATEX Sp. z o.o.Rymanówwww
82.SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.Rzeszówwww
83.SIEROSŁAWSKI GROUP Jan SierosławskiMielecwww
84.SILVEXCRAFT Sp. z o.o. Sp. k. Krasnewww
85.Sintra Consulting Poland Sp. z o.o.Rzeszówwww
86.SOLBET KOLBUSZOWA S.A.Kolbuszowawww
87.STOLARSTWO Tomasz WróbelUlanówwww
88.STOLBRZEG Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.Łańcutwww
89.STYROPIANEX Eugeniusz BuciorLeżajskwww
90.SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.Rzeszówwww
91.Szpital Specjalistyczny PRO-Familia Sp. z o.o.Rzeszówwww
92.TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o.Tarnobrzegwww
93.TARTACZNICTWO D.HLAWACZ Sp. j.Pysznicawww
94.TEKPUD Sp. z o.o.Jasłowww
95.TELTAR Kobielski i Sech Sp. j.Chmielówwww
96.Testin Krzysztof SamborskiRzeszówwww
97.TOMAT Sp. z o.o.Mielecwww
98.TOP DESIGN STUDIO Sp. z o.o.Rzeszówwww
99.UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.Stalowa Wolawww
100.Usługi Gastronomiczne Paul-Gastro Wioletta BłoniarzRopczycewww
101.Usługi Stolarskie DREW-BIK Janusz BikPadew Narodowawww
102.Van berde sp. z o.o.Mielecwww
103.VENMA Natalia MączkaPustkówwww
104.Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.Niskowww
105.WJATECH Sp. z o.o.Chmielnikwww
106.WYRÓB GALANTERII DRZEWNEJ - PRACOWNIA FAJEK MR BRÓG Zbigniew Bednarczyk Przemyślwww
107.Z.P.H.U. "REGSONIK" Tomasz ZygarlickiRzemieńwww
108.Zakład Budowlany "EURO-BUD" Zbigniew Godzisz, Tomasz GodziszDębicawww
109.Zakład Mechaniczno Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o.o.Nowa Sarzynawww
110.Zakład Obróbki i Handlu Drewnem Gabriel JamrózDzikowiecwww
111.Zakład Produkcji i Handlu "AGROPART" s.c. Kilian Wiesław, Kilian RafałRadomyśl Wielkiwww
112.ZAKŁAD PRODUKCJI SPECJALNEJ "Gamrat" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąJasłowww
113.ZAKŁAD PRODUKCJNO-HANDLOWY Piekarnia WM-ka Witold WęgrzynKolbuszowawww
114.Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Besko-Met" Sp. z o.o.Beskowww
115.Zakład Przetwórstwa Metalowego "TRELFORM" Trela MichałTuszówwww
116.Zakład Ślusarsko-Kotlarski "KAMEN" Janusz KamenczakPustkówwww
117.Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka AkcyjnaNowa Dębawww
118.ZAKO Zajchowski MarekZaczerniewww

COPYRIGHTS • Centrum Promocji Biznesu •