PODKARPACKIE.COM PODKARPACKI SERWIS GOSPODARCZY
O KONKURSIE
AKTUALNOŚCI
KAPITUŁA
REKOMENDACJE
ORGANIZATORZY
PARTNERZY
EDYCJA 2018 ▼
EDYCJA 2017 ▼
EDYCJA 2016 ▼
EDYCJA 2015 ▼
EDYCJA 2014 ▼
EDYCJA 2013 ▼
EDYCJA 2012 ▼
EDYCJA 2011 ▼
EDYCJA 2010 ▼
EDYCJA 2009 ▼
EDYCJA 2008 ▼
EDYCJA 2007 ▼
EDYCJA 2006 ▼
EDYCJA 2005 ▼
EDYCJA 2004 ▼
EDYCJA 2003 ▼
EDYCJA 2002 ▼

Lista uczestników XVII edycji konkursu
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

Lp. Nazwa firmy Miejscowość WWW
1.AJ Profibud Sp.z o.o. Sp. K.Chmielnikwww
2.Akademia Fryzjerstwa Marta ŻelazoRzeszówwww
3.BAMA LOGISTICS Sp. z o.o.Dębicawww
4.BASMAC Sp. z o.o.Rzeszówwww
5.BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.Rzeszówwww
6.BESTMILK Sp. z o.o.Rzeszówwww
7.Biuro Inżynierskie VIBA Andrzej LeśniakLeżajskwww
8.BorgWarner Poland Sp. z o.o.Jasionkawww
9.BURMAN UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.Rzeszówwww
10.Centrum Usługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. Sp. k Rzeszówwww
11.Cukiernicza Spółdzielnia "ROKSANA" Zakład Pracy ChronionejStrzyżów--
12.DECOLUX s.c. M.Kos, T. BielatowiczDębicawww
13.DMK Kaszyccy Sp. z o.o. Sp. k.Baligródwww
14.Drew-Hat Domy Drewniane Bogdan PleśniarDomaradzwww
15.ENERGIA EURO PARK Spółka z o.o.Mielecwww
16.ENESTA Sp. z o.o.Stalowa Wolawww
17.ERBUD RZESZÓW Sp. z o.o.Jasionkawww
18.EXCEL sp. z o.o. sp.k.Łańcutwww
19.Expert-Trans Łukasz SkowrońskiTuszymawww
20.FABRYKA REKLAMY Krzysztof ZiębaDębicawww
21.FIBRAIN Sp. z o.o.Rzeszówwww
22.FIRMA BUDOWLANA ARKADA MIELEC Sp. z o.o.Mielecwww
23.Firma Budowlana ŁYKOBUD Józef ŁykoŁętowniawww
24.Firma Exportowo-Importowa SERWIS KOP Wacław Rędziniak Sp.j.Rzeszówwww
25.FOLRES Sp. z o.o.Rzeszówwww
26.FOTAFORM Jolanta PrzybyłowiczRzeszówwww
27.HEBEN Polska Sp. z o.o.Tarnobrzegwww
28.LIFT RZESZÓW Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy Sp.JRzeszówwww
29.MEBLE.PL S.A.Rzeszówwww
30.MEESE POLSKA SP. Z O.O.Brzozówwww
31.Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.Rzeszówwww
32.Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszówwww
33.Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.Krosnowww
34.Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.Mielecwww
35.Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielnawww
36.OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.Dębicawww
37.OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.Pilznowww
38.OWBET Wojciech PyzińskiPadew Narodowawww
39.POLWAX S.A.Jasłowww
40.PPHU "GOLBALUX" Sp. z o.o.Wiązownicawww
41.PPUH STALBUDŻołyniawww
42.Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna MiszewskaRzeszówwww
43.PROFERIS Sp. z o.o.Rzeszówwww
44.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MATEO" Stanisław CabajDębicawww
45.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ZGODA N&C" Sp. z o.o.Sokołów Małopolskiwww
46.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EXPORT-IMPORT "ERGPET" Sp. z o.o.Pustków 3www
47.Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa "PRIMBUD" Sp. z o.o.Niskowww
48.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSDŹWIG" Sp. z o.oTarnobrzegwww
49.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TRANSDŹWIG" Zofia KoniecznaChmielówwww
50.Radio LELIWA sp. z o.o.Tarnobrzegwww
51.REMOG Polska Sp. z o.o.Mielecwww
52.RESAN sp. z o.o. sp. k.Rzeszówwww
53.ResData Karol FranusRzeszówwww
54.RYMATEX Sp. z o.o.Rymanówwww
55.SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.Rzeszówwww
56.SIEROSŁAWSKI GROUP Jan SierosławskiMielecwww
57.SILVEXCRAFT Sp. z o.o. Sp. k. Krasnewww
58.SOLBET KOLBUSZOWA S.A.Kolbuszowawww
59.STOLARSTWO Tomasz WróbelUlanówwww
60.STOLBRZEG Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.Łańcutwww
61.SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.Rzeszówwww
62.Szpital Specjalistyczny PRO-Familia Sp. z o.o.Rzeszówwww
63.TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o.Tarnobrzegwww
64.TARTACZNICTWO D.HLAWACZ Sp. j.Pysznicawww
65.TEKPUD Sp. z o.o.Jasłowww
66.TELTAR Kobielski i Sech Sp. j.Chmielówwww
67.TOP DESIGN STUDIO Sp. z o.o.Rzeszówwww
68.UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.Stalowa Wolawww
69.Usługi Gastronomiczne Paul-Gastro Wioletta BłoniarzRopczycewww
70.Usługi Stolarskie DREW-BIK Janusz BikPadew Narodowawww
71.Van berde sp. z o.o.Mielecwww
72.Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.Niskowww
73.WJATECH Sp. z o.o.Chmielnikwww
74.WYRÓB GALANTERII DRZEWNEJ - PRACOWNIA FAJEK MR BRÓG Zbigniew Bednarczyk Przemyślwww
75.Zakład Budowlany "EURO-BUD" Zbigniew Godzisz, Tomasz GodziszDębicawww
76.Zakład Mechaniczno Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o.o.Nowa Sarzynawww
77.ZAKŁAD PRODUKCJI SPECJALNEJ "Gamrat" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąJasłowww
78.ZAKŁAD PRODUKCJNO-HANDLOWY Piekarnia WM-ka Witold WęgrzynKolbuszowawww
79.Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Besko-Met" Sp. z o.o.Beskowww
80.Zakład Ślusarsko-Kotlarski "KAMEN" Janusz KamenczakPustkówwww
81.Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka AkcyjnaNowa Dębawww
82.ZAKO Zajchowski MarekZaczerniewww

COPYRIGHTS • Centrum Promocji Biznesu •